HAND IN HAND

Naar aanleiding van de continue steun van Lions Club Ghent Seaport aan SOGEHA zijn we blij te melden dat hun project gerealiseerd kan worden. Veel succes ermee !

MEER PROJECTEN

WE SERVE

Nu reeds bijna 30 jaar

Het devies van Lions Club International is WE SERVE.

Onder dit motto gaat de essentie schuil van wat Lionisme betekent voor onze leden. Nu reeds bijna 30 jaar lang stelt Lions Club Gent Seaport zich ten dienste van de lokale gemeenschap in Gent en omstreken. Onze club verstrekt rechtstreekse steun aan een brede waaier van goede werken, organisaties, verenigingen en groepen van medeburgers voor wie een beetje extra steun een wereld van verschil kan betekenen.

ALLES OVER ONZE CLUB
DONEER HET GOEDE DOEL

WE SERVE

Nu reeds bijna 30 jaar

Het devies van Lions Club International is WE SERVE.

Onder dit motto gaat de essentie schuil van wat Lionisme betekent voor onze leden. Nu reeds bijna 30 jaar lang stelt Lions Club Gent Seaport zich ten dienste van de lokale gemeenschap in Gent en omstreken. Onze club verstrekt rechtstreekse steun aan een brede waaier van goede werken, organisaties, verenigingen en groepen van medeburgers voor wie een beetje extra steun een wereld van verschil kan betekenen.

JAARLIJKSE ZALMACTIE

Verse, gerookte zalm op uw bord

Elk jaar brengt Lions Club Ghent Seaport verse, gerookte, handgesneden Schotse zalm rond de Kerst- en Nieuwjaarsdagen tot bij u thuis. Dit kadert in de fundraising actie ter ondersteuning van onze sociale werken rond kansarmoede, zorg voor minderbedeelden en andere noden in onze eigen regio.

Uw aankoop helpt ons anderen te helpen, wat U in deze feestperiode ook een goed gevoel van solidariteit geeft.

Niet alleen verbruikt u in deze periode ongetwijfeld gerookte zalm aan de feestdis, maar u kan hiermee ook familie, vrienden, kennissen en zakenrelaties een gewaardeerd en sociaal ge├źngageerd geschenk bezorgen. Uw geschenk getuigt ook van uw gul hart.

INFO & BESTEL

SOCIALE VERHALEN

Steeds tot uw dienst
  • 29/11/2017

    LEES MEER
  • 09/03/2017

    LEES MEER
  • 19/10/2016

    LEES MEER